Українська рада танцю Українська Рада Танцю (УРТ)
Ukrainian Dance Board (UDB)

member of International Dance Organization

Українська федерація сучасного танцю Українська Федерація Сучасного Танцю (УФСТ) - член УРТ
Ukrainian Modern Dance Federation (UMDF) - member of UDB

Програма Ukrainian Open Championship 2017

Понеділок, 20 Березня, 2017 14:54
 Попередня програма (оновлена в 24.00) згідно підтвердженної реєстрації на змагання 25 березня. 26 березня. Просимо суддів підтвердити свою присутність головному судді змагань. Гарної підготовки до Чемпіонатів і Кубків України та рейтингових змагань.

FLYING DANCE 13-14 May 2017

Неділя, 19 Березня, 2017 00:34

13-14 травня у м.Черкаси відбудуться змагання Flying Dance 2017.
Положення Disco, Street, Show, Belly. Додаток Belly.
Інформація щодо готелю тут.

 


Oscar Aslund in Flying Dance 12 May 2017

Неділя, 19 Березня, 2017 00:27
 Дорогие танцоры, мы рады Вам сообщить, что в этом году перед FLYING DANCE 2017, г. Черкассы, Украина, будут проводиться классы от талантливого молодого хореографа, но уже известного на весь мир - Oscar Aslund. Оскар выпускник Королевской Академии Балета Швеции, тренер сборных Скандинавии и финалистов Чемпионатов мира и Европы по диско и джазу. Он тренировал таких танцоров как Martine Camilla Brænna, Julie Sofie Wichmann, Linn Skoglund, Samuel Lejon и другие. 
ВСЕГО ТРИ КЛАССА: диско дети, диско взрослые и lyrical jazz/slow 
Информацию можно найти: https://vk.com/oscaraslundclass   Количество мест ограничено!!!
Расписание мастер-классов. 
Цены можно узнать: 
amelia.kovalenko@gmail.com  Viber: +4591433949 vk.com/ameliakovalenko


Ukrainian Open Championship 2 April 2017 TAP

Понеділок, 13 Березня, 2017 14:08
 Запрошуємо всіх степістів взяти участь в Кубку України Ukrainiаn Open Championship, що відбудеться 2 квітня в Києві, в Концерт холлі КНЕУ. Орієнтовно початок о 17.00. Мета Кубку України - перегляд учасників з можливістю відбору у збірну команду України для участі в чемпіонаті Європи 10-11 червня в Празі, Чехія ( в категоріях-де не заповнені квоти від України). Чемпіонат України - відбірковий на чемпіонат світу у Німеччину, Різа (28 листопада-2 грудня) відбудеться в Одесі 24-27 серпня.
Положення на Київ тут.
Інстукція по роботі з он-лайн реєстрацією тут.

Ukrainian Open Championship 2 April 2017

Четвер, 9 Березня, 2017 13:35
 Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в Чемпіонаті України і змаганні Ukrainian Open Championship 2017 для солістів і дуетів в джазі, модерні, данс шоу, акробатичному танці, вільному стилі. Положення Перформінг. Також відбудеться Чемпіонат України зі степу в категорії соло дорослі дівчата і фестиваль степу у змішаних тріо, малих групах, формейшинах. Окремий блок - східні танці з категорією живого супроводу на таблі (Віталій Федоров). Положення. Роз"яснення по лігам. 
Інструкція по роботі з он-лайн реєстрацією тут.
S

UKRAINIAN OPEN CHAMPIONSHIP 2017

П'ятниця, 3 Березня, 2017 20:24
 Запрошуємо всіх взяти участь в мега крутій події Ukrainian Open Championship, що відбудеться в Києві в Спорт комплексі "Меридіан". Чемпіонат України з стріт дисциплін - хіп хоп, джаз фанк, команди Dance Crew. Кубок України - диско, диско фрістайл, слоу. Чемпіонат України з джазу, модерну, балету серед малих груп і формейшинів. Решта категорій - є для всіх вікових категорій і всіх рівнів на Ukrainian Open Championship. Всі деталі - в Положеннях. Положення Disco, Street, Show. Всі учасники повинні мати медичну спортивну страхівку. Всіх учасників ви можете побачити тут. Логін і пароль guest
Звертаємо вашу увагу, що змагання зі Street починаються 25 березня о 08:00 год. On-line реєстрація закривається 14 березня о 24 год. Поспішіть! Не втратьте шанс потрапити у збірну команду України для учаcті в чемпіонатах Європи та світу IDO. До зустрічі.
Інструкція по роботі з онлайн реєстраціяєю тут.© Українська Рада танцю Публікація матеріалів сайта на інших ресурсах може бути здійснена тільки з вказанням офіційного сайту УРТ.Зроблено: "Капітал-Медіа"