Українська рада танцю Українська Рада Танцю (УРТ)
Ukrainian Dance Board (UDB)

member of International Dance Organization

Українська федерація сучасного танцю Українська Федерація Сучасного Танцю (УФСТ) - член УРТ
Ukrainian Modern Dance Federation (UMDF) - member of UDB

Ukrainian Open Championship 2016, KYIV STREET DANCE

Четвер, 17 Березня, 2016 00:01
 Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в Чемпіонаті України з хіп-хопу, джаз фанку, електрик, а також традиційних батлах WHO IS NUMBER 1, що відбудуться 24 квітня в спорткомплексі "Меридіан" м.Києва. Інфо-батли.
Положення.

Ukrainian Open Championship 2016, KYIV ORIENTAL DANCE

Середа, 16 Березня, 2016 23:58
 Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в Чемпіонаті України зі східних танців, що відбудеться 10 квітня в м.Києві в Концерт Холлі КНЕУ. Додаткова інформація: буде проведений майстер-клас з Сергієм Алі Аліферовим. Введена додаткова номінація - дефіле у костюмах. Конкурс на кращий танцювальний костюм. Додаткові нагороди: іменний подарунок для Королеви імпровізації (номінація - жива табла). У цій же номінації ЖИВА ТАБЛА будуть визначені - міні-міс, міс, міссіс. 
Положення. Правила.

Ukrainian Open Championship 2016, KYIV, 23.04. DISCO, SLOW, DISCO FREESTYLE

Середа, 16 Березня, 2016 19:13
 Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в Кубку України з диско, слоу, диско фрістайлу, диско шоу 23 квітня, субота  в Києві, в спорткомплексі "Меридіан", вул.Героїв Севастополя 11В. Відбір танцюристів на чемпіонат Європи - Чехія, м.Хомутов 18-21 червня, World – Швеція, м.Уребро,1-5 листопада. Закриття он-лайн реєстрації - 14 квітня. Всі учасники повинні мати спортивну медичну страхівку.
ПОЛОЖЕННЯ. 


Ukrainian Open Championship 2016, KYIV, 9.04. solo i duo

Середа, 16 Березня, 2016 00:13
 Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в Чемпіонаті України з JAZZ, MODERN/CONTEMPORARY, BALLET, ACROBATIC DANCE, SHOW DANCE, латин біт, вільний стиль виключно в категоріях соло і дуети 9 квітня у м.Києві, в концерт холлі КНЕУ, вул.Дегтярівська 49Г. Чемпіонат України серед колективів - малі групи, формейшини, продакшини відбудеться 23-24 квітня у спорткомплексі "Меридіан". 
ПОЛОЖЕННЯ. 

DANCE SHOCK 2016, Вінниця

Субота, 5 Березня, 2016 11:56
 Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в традиційних змаганнях УРТ/УФСТ "Dance Shock 2016", що відбудуться 26 березня, у суботу, в спортивному комплексі "Термінал" м.Вінниця. Всі учасники повинні мати спортивну медичну страхівку, яку можна оформити самостійно або скористатися нашою корпоративною пропозицією.
Положення стріт.
Положення диско.
Положення шоу.

Зміни до правил для дебютантів

Понеділок, 29 Лютого, 2016 09:59
 За пропозицією Вікторії Коваленко президія УФСТ надала можливість участі дебютантам на одному і тому ж змаганні і в початківцях. Нагадуєм, що перші місця в дебютантах автоматично переводяться в початківці. Решта можуть змагатися в дебютантах до набору своїх балів або переводу технічним суддею.


© Українська Рада танцю Публікація матеріалів сайта на інших ресурсах може бути здійснена тільки з вказанням офіційного сайту УРТ.Зроблено: "Капітал-Медіа"