Українська рада танцю Українська Рада Танцю (УРТ)
Ukrainian Dance Board (UDB)

member of International Dance Organization

Українська федерація сучасного танцю Українська Федерація Сучасного Танцю (УФСТ) - член УРТ
Ukrainian Modern Dance Federation (UMDF) - member of UDB

Про нас


Українська Рада Танцю (УРТ) – всеукраїнська громадська організація, зареєстрована Міністерством юстиції України 29 листопада 1995 року, свідоцтво про реєстрацію №699. УРТ займалася розвитком бального спортивного та сучасного танцю на території України. З 1993 по 2006 рік УРТ представляла Україну в міжнародній професійній організації – World Dance and Dance Sport Council (WD&DSC).
Членами УРТ
були танцювальні організації (всеукраїнські, обласні, міські, районні), танцювальні клуби, танцювальні пари – любителі довільного віку, професійні виконавці бального танцю, керівники колективів, професійні тренери і судді.
Танцювальні пари УРТ –
були переможцями, призерами та фіналістами Чемпіонату України, відкритих першостей країн та престижних знаменитих змагань з європейських та латиноамериканських танців, фіналістами чемпіонатів Європи та світу серед професіоналів.
Судді УРТ обслугову
вали Чемпіонати Європи та світу серед професійних виконавців бальних танців, чемпіонати світу, Європи та офіційні змагання IDSF для любителів та міжнародних  змагань за кордоном.
З 2006 по 200
8 рік УРТ була членом Всеукраїнської Спілки Громадських Організацій «Спорт та Танці» (ВСГОСТ), яка була членом International Dance Sport Federation (IDSF).

У 2007 році УРТ отримала умовне членство у міжнародній професійній організації International Professional DanceSport Council (IPDSC).
З 2005 року УРТ є повноправним членом Національної Хореографічної Спілки України.

З 2000 року Українська Рада Танцю  є повноправним членом International Dance Organization (IDO) 

З 2000 року в Українській Раді танцю (УРТ) успішно працював Комітет з сучасного танцю. УРТ проводила рейтингові змагання, відбіркові чемпіонати України на чемпіонати Європи та світу з хіп-хопу, диско, данс-шоу, диско-шоу, брейк-дансу, електрик-бугі, степу, аргентинського танго, танцю живота. УРТ суттєво популяризувала різні напрямки сучасних танців в Україні, кількість колективів і танцюристів - сучасників зростала з кожним днем. Тому Комітет з сучасних танців УРТ був реорганізований в самостійну всеукраїнську громадську організацію "Українська Федерація Сучасного танцю", яка зареєстрована Міністерством юстиції України 5 травня 2006 року, реєстраційне свідоцтво №2448. Президентом ВГО «Українська Федерація сучасного танцю» до 2011 року був - Бойко Павло (м.Тернопіль), з липня 2011 року - Бусь Ірена (м.Львів).
Завдяки підписаному договору з УРТ УФСТ отримала виключне право проводити відбіркові чемпіонати України на чемпіонати Європи та світу, які організовує і проводить
International Dance Organіzation (IDO).

Виходячи з того, що: 

  • членом IDSF з 1 лютого 2009 року є Всеукраїнська Федерація танцювального спорту, яка 3 вересня 2009 року отримла статус національної організації та визнання нового виду спорту у Міністерстві у справах сім"ї, молоді та спорту;
  • членом IDO з 2000 року є Українська Рада Танцю;
  • IDSF та IDO співпрацюють по договору;
з метою об"єднання клубів спортивного танцю в одній структурі - ВФТС, 20 грудня 2009 року на позачергових Загальних зборах УРТ було прийняте рішення про те, що з 2010 року Українська Рада Танцю не займається розвитком спортивного танцю в Україні, а тільки дисциплін IDO. Усім клубам спортивного танцю УРТ рекомендовано вступити до ВФТС, президентом якої є народний депутат України Дейч Борис Давидович.
Саме з цього часу ми називаємо нашу організацію УРТ/УФСТ.
Всі міжнародні контакти, заявки на Чемпіонати Європи та світу IDO здійснюються через офіс УРТ/УФСТ: президент - Ірена Бусь.

У минулому танцювальному сезоні Чемпіонати України УРТ/УФСТ з різних напрямків сучасного танцю були проведені на високому організаційному рівні з великою кількістю учасників і з кваліфікованою суддівською колегією. Ми пишаємося  тим, що на наших змаганнях і Чемпіонатах України УРТ/УФСТ перемагає найсильніший, формується національна збірна України УФСТ для участі в Чемпіонатах Європи та світу IDO, а кожний тренер і танцюрист має можливість досягнути максимальних висот у своєму розвитку. Ми проводимо семінари та майстер-класи, змагання різного статусу - клубні, обласні, всеукраїнські, рейтингові, міжнародні, Чемпіонати та Кубки України.
Президія УФСТ продовжує традицію, започатковану президією  УРТ оплачувати повну поїздку кращим танцюристам УФСТ на чемпіонати Європи та світу IDO.
Ми завжди дбаємо за створення найкращих умов для кожного члена УРТ/УФСТ.

 


© Українська Рада танцю Публікація матеріалів сайта на інших ресурсах може бути здійснена тільки з вказанням офіційного сайту УРТ.Зроблено: "Капітал-Медіа"